İstihdam Seferberlik Toplantısı Yapıldı.
Adıyaman Ticaret Borsasında İstihdam Seferberlik Toplantısı Yapıldı.

 

8 Mart 2017 tarihinde yapılan istihdam seferberlik bilgilendirme toplantımıza Yönetim Kurul Başkanı Mahmut FIRAT, Meclis Başkan Vekili Mehmet FIRAT, Üyelerimiz Mehmet ANAÇ, Gazi Sertaç TOPRAK, Remzi TERZİ, Şemsettin BIÇAK, İsmail FIRAT, Ahmet Yaşar ÖNCEL, ve Genel Sekreter Ali ÇiLCAN ‘ın katılımlarıyla isthdam seferberlik toplantısı yapılmıştır.

                 Yönetim Kurul Başkanı Mahmut FIRAT,  ülkemizde başlatılan bu isthdam seferberliğinin işverenler açısından oldukça önemli bir fısat olduğunu söyleyip, bütün üyelerimizin bu fırsattan yararlanmaları hem çalışan , hem çalıştıran hem de ülkemiz açısından önemli olduğunu söyleyen M.FIRAT daha büyük ve refah düzeyi daha yüksek bir ülke olmamız için tüketen değil üreten bir toplum olmamızın gerekliliğine işaret etti. İşsizlik sorunu bir çok problemlere zemin hazırlayan bir sorundur. Maddi, manevi ve psikolojik anlamda toplum üzerinde bir çok etkiye sahiptir, böyle olumsuz etkenlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olan istihdam seferberliği ve benzeri uygulamaların işsizlik problemini ortadan kaldırıp, topluma rahat bir nefes aldıracağı kanısındayım dedi. Toplantı sonunda üyelerin görüşleri alındıktan sonra toplantı sona erdirildi.

 Duyurular

Sayın Valimizin Başkanlığında yapılacak 6. bölgede uygulanan teşvik uygulamaları ve yeni istihdam desteklerinin işverenlere anlatılacağı bilgilendirme toplantısına tüm üyelerimiz davetlidir.

Tarih : 23 Şubat 2017 Saat   : 16:00

Yer: Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası / Konferans Salonu

----------------------------------------------------

Adıyaman Ticaret Borsası Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Üyeliğine Başvuracak Seçmen Listesi Yayınlanmıştır.

logo