Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı TOBB 'da Yapıldı
Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı TOBB 'da Yapıldı

 

Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut FIRAT, Meclis Başkanı Özcan ÖNCEBE ve Genel Sekreteri Ali Uğur ÇİLCAN, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından organize edilen Güneydoğu Anadolu Bölgesi Toplantısına katıldılar.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliği ve başkanlığında TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi. Toplantıya, Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki Oda ve Borsaların Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterleri katıldı.

Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada, zor günlerden geçerken birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. TOBB’un oda ve borsaların üyeleri için çok önemli hizmetler yaptığını vurgulayan Hisarcıklıoğlu, bu hizmetlerin mutlaka üyelere ve kamuoyuna anlatılması gerektiğini söyledi.

Toplantıda, başvuruları başlayan KOBİ Nefes Kredisi hakkında bilgi verilirken, Ekonomik Koordinasyon Kurulu’nun tedbir paketindeki konular istişare edildi.

Ayrıca TOBB Dijital Dönüşüm Projesi, Şirket Kuruluşlarında Tek Durak Ofis Projesi, Mesleki Eğitim Faaliyetleri ile Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi’ne  (MEYBEM) ilişkin sunumlar yapıldı.

 

 Duyurular

Sayın Valimizin Başkanlığında yapılacak 6. bölgede uygulanan teşvik uygulamaları ve yeni istihdam desteklerinin işverenlere anlatılacağı bilgilendirme toplantısına tüm üyelerimiz davetlidir.

Tarih : 23 Şubat 2017 Saat   : 16:00

Yer: Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası / Konferans Salonu

----------------------------------------------------

Adıyaman Ticaret Borsası Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Üyeliğine Başvuracak Seçmen Listesi Yayınlanmıştır.

logo